Drzwi tarasowe 2018-03-07T15:41:27+01:00

Drzwi tarasowe HST i PSK

Drzwi tarasowe OKNOPLAST – wygodne wyjście na taras w którym łączymy oryginalny design, najwyższą jakość wykonania i izolacyjność, która zadba zarówno o ciepło, jak i ciszę w Twoim domu.

DRZWI TARASOWE

Co nasi Klienci zawdzięczają drzwiom tarasowym OKNOPLAST? Dzięki nim zabezpieczysz swój dom przed stratami cieplnymi, hałasem i potencjalnymi włamywaczami, a przy tym – wpuścisz do domu jeszcze więcej naturalnego światła słonecznego. Zainteresowany? Wcale się nie dziwimy!

Drzwi tarasowe HST Premium

Tworząc drzwi tarasowe HST Premium skupiliśmy się na połączeniu nowoczesności, energooszczędności i przede wszystkim – bezpieczeństwa z oryginalnym designem. Designem, który zachwyca absolutnie wszystkich, poprawiając wygląda całego domu. Właśnie dzięki temu udało nam się powiększyć wyjście na taras aż do 6,5 metra! Wiąże się to oczywiście z jeszcze większymi przeszkleniami. Dlaczego stawiamy z takim uporem akurat na ten parametr? Przede wszystkim dlatego, że duże przeszklenia optycznie powiększą wnętrze każdego salonu, wpuszczając do środka jeszcze więcej życia. Co jeszcze powinieneś o nich wiedzieć? Drzwi tarasowe HST Premium obsługiwane są z wykorzystaniem zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego, który jest dziecinnie łatwy w obsłudze i nie wymaga użycia siły.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Drzwi tarasowe bez dużych przeszkleń nie uznajemy za efektywne. Właśnie dlatego przy produkcji drzwi tarasowych HST stworzenie większej powierzchni szyb ustaliliśmy jako priorytet. To dzięki niej do wnętrza Twojego domu wprowadzimy większą ilość światła, która wpuści zdecydowanie więcej życia, poprawiając nastroje wszystkich domowników. HST to także skuteczne wykorzystanie przestrzeni – takiej, która w szerokości może osiągnąć nawet 2,9 m i korzystanie z której będzie także znacznie wygodniejsze, za sprawą zaawansowanego systemu działania i elementów, takich jak wyprofilowane klamki i nowoczesne okucia, które dbają także o parametr izolacyjności cieplnej.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z sprawdzą się, jako efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni do stworzenia wyjścia zarówno na taras, balkon, jak i do ogrodu. Do tego, przy wyjściu sięgającym 1,6 m. szerokości, drzwi obsługuje się z łatwością, a to niezwykle ważne przy dłuższym okresie użytkowania. To zasługa zaawansowanego systemu uchylno-przesuwnego oraz specjalnych okuć gwarantujących wygodę korzystania. Przy tym, dzięki dużym przeszkleniom, wnętrza nabiorą jeszcze więcej charakteru i światła. Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z oferują doskonałe i bardzo praktyczne rozwiązanie – zamontowanie dwustronnej klamki z wkładką na klucz, dzięki czemu drzwi tarasowe mogą pełnić rolę drzwi zewnętrznych. Dodatkowe zabezpieczenia w postaci nakładek z niezwykle wytrzymałego aluminium, dodają całości stylu i nowoczesnego designu.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Do minimalistycznych wnętrz wymagających dużej ilości światła najlepiej pasują drzwi tarasowe PSK Atrium. Nasi projektanci stworzyli je właśnie z myślą o tym nowoczesnym stylu aranżacyjnym. Wszystko za sprawą smuklejszego, bardziej kształtnego profilu oraz dużych przeszkleń, których w PSK Atrium na pewno nie brakuje – możesz być o to spokojny. Ale to nie wszystko! Ogólną jakość i parametry drzwi poprawiają również dodatkowe uszczelnienia, dbające o izolacyjność domu – zarówno termiczną, jak i akustyczną oraz progi, które w znaczący sposób niwelują możliwość potknięcia, dzięki temu, że są niemalże niewidoczne. PSK Atrium posiadają również cechy antywłamaniowe – z pewnością nie zaskoczy Cię wizyta potencjalnych włamywaczy.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu