Okna 2019-12-23T12:23:06+01:00

Okna

Wszystkie modele okien OKNOPLAST to doskonałość i perfekcja w każdym aspekcie wykonania – na każdym etapie produkcji nasi eksperci kontrolują ich jakość oraz dbałość o wykonanie. Efekty widoczne są nawet w najmniejszych szczegółach.

OKNA

W naszych oknach znajdziesz oryginalne wzory tworzone przez najlepszych architektów. To jednak nie wszystko – nasze modele to jeszcze trwalsza konstrukcja powstałą dzięki doświadczeniu i umiejętnościom naszego zespołu oraz wyjątkowe parametry techniczne, wynikające z zastosowania przeznaczonych do tego materiałów.

Okno PRISMATIC

System powstał z myślą o osobach doceniających klasyczną formę profilu oraz wysokie parametry izolacji termicznej okna. Okna Prismatic wyróżnia węższy o 10 mm profil, co pozwala na zastosowanie większego przeszklenia, co sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza i bardziej komfortowa.
Najważniejsze zalety:

  • Szeroki zakres grubości możliwych do zastosowania pakietów szybowych, między 24 a 48 mm
  • Dwa zaczepy antywłamaniowe
  • Stopniowanie uchyłu FOUR Seasons, które pozwala uchylić skrzydło w sześciu położeniach
Więcej informacji >>

Okno PIXEL

Przy projektowaniu okien Pixel postawiliśmy w głównej mierze na design, aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych trendów architektonicznych. Sprawdziło się to doskonale – popularność okien przeszła nawet najśmielsze oczekiwania. Co jest tak wyjątkowego w Pixelu? Ten model cechuje smuklejsza rama, pozbawiona sztampowych zaokrągleń i zmaksymalizowana powierzchnia szyby, który wpuszcza do domu nawet trzy razy więcej światła niż klasyczne modele – i to widać zaraz po zamontowaniu okien. Pixel spełnia najwyższe światowe standardy, zarówno pod względem jakości, jak i designu. Możesz być o to spokojny.

Więcej informacji >>

Okno PROLUX

Okna Prolux to idealny wybór, jeśli chcesz rozjaśnić wnętrza swojego domu lub biura. Dzięki zwiększonej powierzchni, stworzonej na bazie udoskonalonego i odpornego na hałas szkła, przepuszczającego atrakcyjniejsze światło, okna Prolux potrafią wpuścić życie nawet do najciemniejszego pomieszczenia, co oczywiście pozytywnie wpływa na samopoczucie wszystkich osób. Efekt potęguje wąski słupek ruchomy i symetryczna, idealnie wyprofilowana klamka, ale takich szczegółów, poprawiających działanie i komfort korzystania z okien, jest zdecydowanie więcej. Prolux to idealne rozwiązanie zarówno do domów o tradycyjnej zabudowie, jak i tej pasywnej.

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIUM

Okna Winergetic Premium posiadają najwyższe na rynku wskaźniki izolacji termicznej. Jeśli więc jesteś zainteresowany ochrona swojego domu przed uciekającym ciepłem, powinieneś bliżej przyjrzeć się naszej ofercie. To gwarancja jeszcze niższych rachunków za ogrzewanie! Wszystko za sprawą niezwykle trwałych materiałów, nowoczesnych uszczelnień typu EMDG i udoskonalonego pakietu szybowego Xglass o zwiększonej grubości – wszystko to składa się na okna doskonałe. Dzięki tym zabiegom Winergetic Premium utrzymają ciepło wewnątrz Twojego domu i nie wpuszczą zimna z zewnątrz. Dodatkowo, ochronią Cię przed uciążliwym hałasem. Wszystko to odczujesz zaraz po ich zamontowaniu. Przygotowany?

Więcej informacji >>

Okno WINERGETIC PREMIIUM PASSIVE

Podczas zakupu okien zwróć uwagę nie tylko na parametr izolacyjności termicznej i design, ale także bezpieczeństwo, jakie stolarka będzie w stanie zapewnić Twojemu domowi – uwierz nam, że bezpieczeństwo, które mogą zapewnić odpowiednie okna to rzecz na którą warto zwrócić uwagę w pierwszej kolejności. Udoskonalony, trzykomorowy pakiet szybowy, dodatkowe uszczelki i wzmocnione okucia – to znajdziesz w oknach Winergetic Premium Passive. Te elementy ochronią Twój dom zarówno przed działaniem nieproszonych gości, jak i niekorzystnymi efektami silnego wiatru oraz deszczu. Co więcej, Winergetic Premium Passive mogą być montowane zarówno w niewielkich mieszkaniach, większych domkach jednorodzinnych, jak i ogromnych, nowoczesnych rezydencjach – w każdym z tych miejsc sprawdzą się doskonale. Możesz być tego pewien.

Więcej informacji >>

Okno KONCEPT

Interesuje Cię przede wszystkim uniwersalność? W takim razie okna Koncept to doskonałe połączenie każdej z wymienionych wcześniej cech – to najlepsze rozwiązanie dla osób, szukających uniwersalnych i sprawdzonych rozwiązań. Wielu naszych Klientów właśnie z tego powodu stawia na Koncept – model okien, który sprawdzi się w każdych warunkach. Te radzą sobie tak samo dobrze z dostarczaniem światła słonecznego do wnętrza domu, jak i z ochroną wnętrz przed uciekającym ciepłem. To jednak nie wszystko. Okna są gwarancją bezpieczeństwa i designu, który doskonale komponuje się z minimalistycznymi, nowoczesnymi wnętrzami. Smukły profil, na duże przeszklenia i jasne wybarwienie ram – to zdecydowanie cechy wyróżniające okna Koncept.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu