Rolety 2018-03-07T15:43:11+01:00

Rolety

Doskonała renoma rolet OKNOPLAST dawno już wyszła poza granice naszego kraju. To zasługa ich doskonałej szczelności, która chroni przed hałasem oraz nieproszonymi gośćmi.

ROLETY

Nasze rolety słyną z tego, że zdecydowanie zwiększają bezpieczeństwo domu oraz wygodę z przebywania w nim. Do tego, potęgują cechy oferowane przez wcześniej zamontowane okna. Które rolety OKNOPLAST wybrać? Do dyspozycji masz aż cztery rodzaje, różniące się między sobą zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym – wszystkie jednak wyróżnia doskonała jakość.

Rolety LUNA

Rolety Luna to doskonały sposób na poprawienie parametrów cieplnych całego domu, przy okazji obniżając wysokość rachunków za ogrzewanie. Dzięki trwałej i szczelnej konstrukcji, ale także specjalnemu systemowi montażu, rolety pokrywają całą powierzchnię stolarki, nie przepuszczając ani zimna dobiegającego z zewnątrz, ani ciepła uciekającego ze środka budynku. Możesz być pewny, że pozytywne efekty tej zmiany zauważysz bardzo szybko – tak, jak inni nasi Klienci, którzy wprost zakochali się w tym doskonałym modelu rolet zewnętrznych.

Więcej informacji >>

Rolety SOL EVOLUTION

Przy zakupie rolet stawiasz w pierwszej kolejności na stylowy design, dzięki któremu zyskuje aranżacja całego domu? Nic więc dziwnego, że zwróciłeś uwagę na rolety Sol Evolution – te w kwestii wyglądu mają wiele do zaoferowania. To dodatek, który w doskonały sposób spotęguje piękno prezentowane przez okna i połączy je z estetyką elewacji, przy tym dodając odrobinę od siebie. Nic dziwnego, że cieszą się tak dużą popularnością i to nie tylko w naszym kraju. O oryginalnym designie rolet Sol Evolution świadczy zarówno ich zgrabny krój, odpowiadający światowym trendom, jak i lamelki, których kolor możesz wybrać z szeregu przygotowanych przez nas, intensywnych barw.

Więcej informacji >>

Rolety SOL

Niewielka ilość światła we wnętrzu domu jest tak samo niekomfortowa jak zbyt duża – to po prostu z czasem może stać się niezwykle uciążliwe. O wygodzie decyduje bowiem nie sama ilość, a możliwość jej kontroli. W tym pomogą Ci rolety Sol. To niezwykle trwałe i szczelne rozwiązanie, montowane na zewnątrz, w powstałej przy oknach wnęce. Dzięki temu zapewniają domowi jasność takiego poziomu, o którym zdecydujesz wyłącznie Ty. Z rolet Sol możesz korzystać na dwa różne sposoby – za pomocą bezprzewodowego pilota lub umieszczonego tuż obok nich guzika. To różnorodność, którą stworzyliśmy dla jeszcze większej wygody naszych Klientów. Jakiegokolwiek sposobu nie wybierzesz, gwarantujemy, że rolety Sol ochronią Twój dom przed zbyt dużą lub niewielką ilością światła, ale także nieproszonym wzrokiem sąsiadów.

Więcej informacji >>

Rolety TERRA

Rolety Terra są dowodem na to, że pozornie niewielki element całego domowego zabudowania może pozytywnie wpłynąć na parametry bezpieczeństwa całego domu. Rolety Terra są bowiem produktem, przy produkcji którego skorzystaliśmy nie tylko z w pełni autorskiego projektu, wyniku pracy naszych najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, ale też z najlepszych i najbardziej trwałych i odpornych materiałów. Ponadto, zadbaliśmy o Twoje bezpieczeństwo. Dzięki sposobowi, w jaki przeprowadza się montaż rolet Terra – wypełniając dokładnie wnękę między oknami a ścianą domu. Dzięki temu, i dodatkowym walorom estetycznym – rolety Terra to również światowej klasy design, nasz produkt świetnie sprawdzi się w każdym domu, jeszcze bardziej zwiększając bezpieczeństwo domowników.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu